Top

9 najčastejších otázok o vložkách Gentle Day

9 najčastejších otázok o vložkách Gentle Day

1. Čím sa odlišujú aniónové vložky Gentle Day od bežných možností na trhu?

Vložky Gentle Day sú jemné, bez zápachu, eliminujú vznik baktérií a nemajú vedľajšie účinky. Materiály použité pri výrobe našich hygienických vložiek sú prvotriednej kvality, a pri výrobe sú aplikované najnovšie technológie. Predovšetkým sme skutočne odhodlaní vyrábať zdraviu prospešné produkty v rámci prísnych štandardov kontroly kvality a prinášať ženám lepšie zdravie, lepšiu kvalitu a mimoriadnu úroveň pohodlia.  Vložky Gentle Day sú novou generáciou hygienických vložiek k posilneniu zdravia žien všetkých vekových kategórií.

2. Prečo si musím pravidelne vymieňať vložky?

Výtoky a menštruačná krv  sú veľmi náchylné na rast baktérií, a práve preto je dôležité, aby ste dbali na čistotu a hygienu počas menštruácie, čo v sebe zahŕňa aj pravidelnú výmenu vložiek. Za normálnych okolností baktérie začínajú rásť už po 15 minútach od založenia novej vložky. Pri používaní vložiek Gentle Day, aniónový pásik v nich dokáže aktívne zabraňovať a eliminovať šírenie baktérií. Predĺžené bezpečné použitie spolu s vysokou absorpciou zaručujú komfort a istotu počas celej doby použitia.

3. Ako často si mám meniť vložku?

Cieľom je, aby ste sa cítila svieža po celý deň, preto je ideálne meniť si vložku každých 4 až 6 hodin u intímiek aj dlhšie. Je vhodné brať ohľad na množstvo zadržanej tekutiny, ktoré vás môže obťažovať.

4. Aké sú špeciálne vlastnosti balenia aniónových vložiek Gentle Day?

Často sa stáva, že ženy majú svoje menštruačné vložky uložené či už v kúpeľni alebo na toalete. Práve teplé a vlhké miestnosti ako spomenuté sú vhodným prostredím pre množenie rôznych baktérií. Obal aniónových vložiek Gentle Day je vyrobený zo špeciálnej fólie, ktorá sa využíva aj v potravinárskom priemysle a eliminuje všetky nebezpečenstvá, kedy by mohlo dôjsť k narušeniu sterility produktu. Každý balíček umožňuje opakované otváranie a zatváranie.

5. Aké sú výhody balenia každej vložky individuálne v balení?

Aj keď necháte balíček s vložkami otvorený, jednotlivé vložky sú hermeticky uzavreté, čím sa nenarúša ich sterilita a môžete ich nosiť so sebou v kabelke alebo na inom mieste bez obáv.

6. Aké sú výhody materiálu použitého pri výrobe aniónových vložiek Gentle Day?

Jemný bavlnený povrch poskytuje príjemný pocit, voľne prepúšťa tekutiny a nevyvoláva alergické reakcie. Absorpčný materiál vo vnútri vložiek Gentle Day je schopný absorbovať kvapalinu niekoľkokrát rýchlejšie a tiež vo väčšom množstve ako je tomu u bežných vložiek, a tým poskytuje účinnú ochranu. Absorpčný materiál je obalený v bezprašnom sterilnom nerecyklovanom papieri. To je dôležité, pretože recyklovaný papier, napriek spracovaniu, môže obsahovať látky, ktoré sú škodlivé pre zdravie žien. Použité lepidlo je na potravinárskej báze, a ak aj zostanú jeho prípadné zvyšky na spodnom prádle nie je vôbec škodlivé.

7. Ako dlho sú schopné vložky Gentle Day produkovať anióny?

Doba trvania produkovania aniónov je 10 až 12 hodín.

8. Aké sú výhody aniónov a dlhovlnných infračervených technológií, ktoré sú použité vo vložkách Gentle Day?

Účinky infračerveného tepla a aniónov sú úplne skvelé. Infračervené teplo je zdraviu prospešné a v súčasnosti je veľmi populárne jeho využitie v zdravotníctve a v medicíne. Infračervené teplo je veľmi užitočné pri regenerácii pokožky, podporuje krvný obeh a pomáha revitalizovať kožné bunky. Anióny (záporné ióny) sú zase účinné pri zneškodňovaní plesní, vírusov, alergénov a ďalších škodlivých látok v ovzduší.

9. Ponúkajú vložky Gentle Day tú správnu kvalitu za vynaložené peniaze?

Pri voľbe správneho typu vložiek môžete byť prekvapená výhodami, ktoré so sebou prináša, keďže v rade štúdií je dokázané, že veľké percento chorôb v oblasti ženských genitálií je spôsobené alebo súvisí s používaním menštruačných vložiek. Vložky Gentle Day vznikli za účelom poskytnúť produkt najvyššej kvality. Produkt taký, ktorý je pohodlný pri používaní a zároveň ponúka určitý aspekt zdraviu prospešných vlastnosti ako sú anióny a infračervené teplo. Možno aj vy sa pýtate prečo produkty Gentle Day majú tendenciu stáť viac ako ostatné produkty na trhu? Dôvod je jednoduchý. Sme presvedčení, že zdravie našich zákazníčiek si zaslúži tú najlepšiu ochranu, a preto sú pri výrobe použité kvalitné materiály a technológie. Naše výrobky sa môžu zdať zákazníkom o niečo drahšie ako ostatné značky, no zlepšenie týkajúce sa oblasti zdravia je na nezaplatenie.